DSCF1470

Międzynarodowe Mistrzostwa Yoshinkan Aikido

W sobotę 2 czerwca odbyły się w Zabrzu Międzynarodowe Mistrzostwa Yoshinkan Aikido, w których udział brały drużyny z Polski oraz Ukrainy. Pragniemy pogratulować naszym podopiecznym wspaniałej postawy na macie poprzedzonej ciężkimi przygotowaniami do zawodów. W kategorii dzieci młodszych nasza reprezentacja w składzie Zosia Maksis, Łukasz Gonsior, Dominik Kluba i Dominik Grzyszczok zajęła 3. miejsce. W kategorii dzieci starszych Szymon Kudzia, Robert Peter, Bartek Czapiewski i Paweł Dziuba zajęli wysokie 2. miejsce!  W zawodach grup dorosłych ekipa z Zabrza zajęła 3.  miejsce, natomiast rudzianie uplasowali się tuż za  zwycięzcami na mocnym 2.miejscu przegrywając zaledwie o pół punkta! Drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami.