czudec-oboz-2020-21

Obozy lato 2022

Prezentujemy ofertę tegorocznych obozów letnich:

1-10.07.2022 – CZUDEC
Obóz zostanie zorganizowany w Czudcu, malowniczej okolicy na Pogórzu Strzyżowsko – Dynowskim 18 km od Rzeszowa.
Uczestnicy będą korzystać z bazy rekreacyjno–edukacyjnej, do której należą m.in. sala z matą, hala sportowa, boiska sportowe, nowoczesny plac zabaw, teren do zajęć rolkowych, basen, sale konferencyjne a w nich; projekcje filmów, zajęcia manualnych, warsztaty tematyczne, wieczory karaoke. Poza tym zostaną również zorganizowane zajęcia tematyczne: m.in. -„Spotkanie z pszczelarzem – poznajmy pasiekę”, dowiemy się jak postępować z końmi, „Do boju ruszą wojowie słowiańscy”, odwiedzimy olbrzymie owady, oprócz tego mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

30.07 – 09.08.2022 – BOŚNIA I HERCEGOWINA, NEUM
Neum jedyne miasto położone na południowym zachodzie Bośni i Hercegowiny z dostępem do Morza Adriatyckiego. Miasto umiejscowione jest na kilkukilometrowym odcinku wybrzeża dalmatyńskiego pomiędzy chorwackimi miejscowościami i oddziela północną część Chorwacji od południowej.

12-21.08.2022 – KOTLINA KŁODZKA
Obóz zostanie zorganizowany w odnowionej Willi Wiktoria w malowniczej części Kotliny Kłodzkiej. Wśród atrakcji na uczestników czekają m.in. treningi aikido i samoobrony, bitwa kolorów, strzelnica sportowa, warsztaty cukiernicze, filcowe stworki, „papierowe fantazje”, gra o flagę, zajęcia terenowe oraz ślizgawka wodna.

Zapisy na obozy, a także dodatkowe informacje można uzyskać u Sensei Sylwii: tel: 603-570-301, aikido.ruda@gmail.com