pokrzywna-oboz-2019-42

Obozy letnie 2020

W tym roku, w związku z ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony, również organizujemy trzy obozy letnie.

10-19.07.2020 – KRASNOBRÓD

Obóz zostanie zorganizowany w sprawdzonym i lubianym Ośrodku Pszczeliniec położonym na ogrodzonym 4ha terenie, z własnym ujęciem wody pitnej, w pobliżu zalewu i bezpośrednim sąsiedztwie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. Krasnobród jest miejscowością w sercu Roztocza o walorach leczniczych i szerokiej gamie atrakcji turystycznych.

 

25.07-03.08.2020 -  CZUDEC
Pobyt zostanie zorganizowany w OENiPAS Czudec w malowniczej okolicy na Pogórzu Strzyżowsko-Dynowskim, 18 km od Rzeszowa. Na 3 ha terenu znajdują się – budynek gościnny wraz ze stołówką, budynek dydaktyczny z salą gimnastyczną, pełnowymiarowy stadion, boiska sportowe. Uczestnicy obozu będą korzystać z bazy rekreacyjno–edukacyjnej, do której należą m.in. sala z matą, hala sportowa, boiska sportowe, nowoczesny plac zabaw, teren do zajęć rolkowych, pracownie tematyczne, sale konferencyjne a w nich; projekcje filmów, zajęcia manualne, wieczory karaoke.

 

11-22.08.2020 – NEUM (BOŚNIA I HERCEGOWINA)
Bośnia i Hercegowina to kraj położony w środkowej części Półwyspu Bałkańskiego. W skład państwa wchodzi Republika Serbska oraz Bośniacko – Chorwacka Federacja Bośni i Hercegowiny. Kraj posiada jedynie 17 km dostęp do Adriatyku, który rozdziela na dwie części Chorwację. Neum jedyne miasto położone na południowym zachodzie Bośni i Hercegowiny z dostępem do Morza Adriatyckiego. Miasto położone jest na kilkukilometrowym odcinku wybrzeża dalmatyńskiego pomiędzy chorwackimi miejscowościami i oddziela północną część Chorwacji od południowej. Neum ma bardzo dobrze rozwiniętą bazę turystyczną.
Zapisy na obozy, a także dodatkowe informacje można uzyskać u instruktorów dojo oraz bezpośrednio u Sensei Sylwii.

Tel: 603-570-301, aikido.ruda@gmail.com