Aikido Ruda Śląska, Chorzów, Bytom | Yoshinkan Aikido

Dojo Ruda Południowa

 

 

Adres dojo:
ul. Chryzantem 10, 41-700 Ruda Śląska w budynku Szkoły Podstawowej nr 30

 

Grafik treningów:

 

Dzień tygodnia Godziny Grupa Sala
poniedziałek 16:30 – 17:20 Grupa 5-6 lat Mała sala
poniedziałek 17:30 – 18:30 Grupa początkująca Mała sala
poniedziałek 18:30 – 20:00 Grupa początkująca Duża sala
poniedziałek 18:40 – 20:00 Grupa średniozaawansowana  Mała sala
wtorek 17:00 – 18:25 Grupa średniozaawansowana Mała sala
wtorek 17:00 – 18:20 Grupa młodzieżowa Duża sala
wtorek 18:35 – 20:00 Grupa początkująca Mała sala
wtorek 18:30 – 20:00 Dorośli zaawansowani Duża sala
wtorek 20:00 – 21:30 Dorośli początkujący Duża sala
środa 16:30 – 17:20 Grupa 5-6 lat Mała sala
środa 17: 30 – 18:30 Grupa początkująca  Mała sala
środa 18:30 – 20:00 Grupa początkująca Duża sala
środa 18:40 – 20:00 Grupa średniozaawansowana  Mała sala
czwartek 17:00 – 18:25 Grupa średniozaawansowana Mała sala
czwartek 17:00 – 18:20 Grupa młodzieżowa Duża sala
czwartek 18:35 – 20:00 Grupa początkująca Mała sala
czwartek 18:30 – 20:00 Dorośli zaawansowani Duża sala
czwartek 20:00 – 21:30 Dorośli początkujący Duża sala

 

Instruktorzy grup:
Rafał Wilk 6 dan AYF (dorośli)
Sylwia Wilk 4 dan AYF
Robert Peter 1 dan AYF
Dawid Nowok 1 kyu AYF
Anna Nowok 2 kyu AYF

 


Dojo Kochłowice

 

 

Adres dojo:
ul. Oświęcimska 87, 41-700 Ruda Śląska w In-nY Dom Kultury (I piętro pawilonu)

 

Grafik treningów:

 

Dzień tygodnia Godziny Grupa
czwartek 17:30 – 18:30 dzieci początkujące
czwartek 18:30 – 19:30 dzieci średniozaawansowane i zaawansowane
czwartek 19:30 – 21:00 dorośli i starsza młodzież
piątek 17:30 – 18:30 dzieci początkujące
piątek 18:30 – 19:30 dzieci średniozaawansowane i zaawansowane
piątek 19:30 – 21:00 dorośli i starsza młodzież

 

Instruktorzy grup:
Jakub Kubacki 3 dan AYF

 


Dojo Orzegów

 

 

Adres dojo:
ul. Bytomska 8, 41-700 Ruda Śląska w budynku Szkoły Podstawowej nr 6

 

Grafik treningów:

 

Dzień tygodnia Godziny Grupa
poniedziałek 17:00 – 18:30 Grupa młodsza
poniedziałek 17:30 – 19:00 Grupa starsza + dorośli
czwartek 17:00 – 18:30 grupa młodsza 1 i 2
czwartek 19:00 – 20:30 grupa starsza + dorośli

 

Instruktorzy grup:
Dariusz Dziuba 3 dan AYF
Ewa Dziuba 3 kyu AYF