Aikido Ruda Śląska, Chorzów, Bytom | Yoshinkan Aikido

Dojo Ruda Śląska Południowa

 

Adres dojo:

 

ul. Chryzantem 10, 41-700 Ruda Śląska

w budynku Szkoły Podstawowej nr 30

 

Grafik treningów:

 

Dzień tygodnia Godziny Grupa Sala
poniedziałek 16:30 – 17:30 Grupa 5-6 lat Mała sala
poniedziałek 17:30 – 18:30 Grupa początkująca Mała sala
poniedziałek 18:30 – 20:00 Grupa początkująca Duża sala
poniedziałek 18:30 – 20:00 Grupa średniozaawansowana  Mała sala
wtorek 17:00 – 18:30 Grupa średniozaawansowana Mała sala
wtorek 17:00 – 18:30 Grupa młodzieżowa Duża sala
wtorek 18:30 – 20:00 Grupa początkująca Mała sala
wtorek 18:30 – 20:00 Dorośli zaawansowani Duża sala
wtorek 20:00 – 21:30 Dorośli początkujący Duża sala
środa 16:30 – 17:30 Grupa 5-6 lat Mała sala
środa 17: 30 – 18:30 Grupa początkująca  Mała sala
środa 18:30 – 20:00 Grupa początkująca Duża sala
środa 18:30 – 20:00 Grupa średniozaawansowana  Mała sala
czwartek 17:00 – 18:30 Grupa średniozaawansowana Mała sala
czwartek 17:00 – 18:30 Grupa młodzieżowa Duża sala
czwartek 18:30 – 20:00 Grupa początkująca Mała sala
czwartek 18:30 – 20:00 Dorośli zaawansowani Duża sala
czwartek 20:00 – 21:30 Dorośli początkujący Duża sala

 

Instruktorzy grup:

Rafał Wilk 6 dan AYF (dorośli)

Sylwia Wilk 3 dan AYF

Robert Peter 1 dan AYF

Dawid Nowak 1 kyu AYF

Anna Dziuba 3 kyu AYF

Dojo Ruda Śląska Kochłowice

 

Adres dojo:

 

ul. Oświęcimska 87, 41-700 Ruda Śląska

w In-nY Dom Kultury (I piętro pawilonu)

 

Grafik treningów:

 

Dzień tygodnia Godziny Grupa
czwartek 17:30 – 18:30 dzieci początkujące
czwartek 18:30 – 19:30 dzieci średniozaawansowane i zaawansowane
czwartek 19:30 – 21:00 dorośli i starsza młodzież
piątek 17:30 – 18:30 dzieci początkujące
piątek 18:30 – 19:30 dzieci średniozaawansowane i zaawansowane
piątek 19:30 – 21:00 dorośli i starsza młodzież

 

Instruktor grup:

Jakub Kubacki 2 dan AYF

Dojo Ruda Śląska Orzegów

 

Adres dojo:

 

ul. Bytomska 8, 41-700 Ruda Śląska

w budynku Szkoły Podstawowej nr 6

 

Grafik treningów:

 

Dzień tygodnia Godziny Grupa
poniedziałek 16:00 – 17:30 grupa młodsza 1
poniedziałek 17:30 – 19:00 grupa starsza
poniedziałek 19:00 – 20:30 dorośli
wtorek 16:30 – 18:00 grupa młodsza 2
czwartek 16:00 – 17:30 grupa młodsza 1 i 2
czwartek 17:30 – 19:00 grupa starsza
czwartek 19:00 – 20:30 dorośli

 

Instruktor grup:

Dariusz Dziuba 2 dan AYF